4. studija

4. studija

4. studija

Vai Salacgrīvas centrā ilgstoši tiek veidota pašvaldībai piederoša izgāztuve?

Strazdupītes krastos pēc zāles pļaušanas atstāta postaža

Strazdupītes krastos pēc zāles pļaušanas atstāta postaža

Nelielās Strazdupītes, kas tek cauri Juglai, savienojot Juglas ezeru ar Ķīšezeru, krastos ir zāles pļaušanai tika piesaistīta jaudīga tehnika, un rezultātā upītes krasti izskatījās pēc postažas, ziņoja LTV raidījums “4.studija”.

Uz postažu uzmanību vērsa raidījuma skatītājs Imants Blicsons, kurš arī iemūžinājis, cik nekvalitatīvi Juglā, līdzās Silciema ielas 15.namam, Strazdupītes krastos ar traktorizkapti notiek zālāja pļaušana.

Darbs paveikts pavirši, sabojājot zemsedzi, un tajā pašā laikā daļu zāles nenopļaujot vispār.

Rīgas pašvaldībā skaidroja, ka darbiem atklāta konkursa kārtībā piesaistīts ārpakalpojuma sniedzējs, un šī uzņēmuma – akciju sabiedrības “Ferrus” - vadītājs bija izsaukts uz pārrunām Rīgas domē, kur ticis informēts, ka zālāju Strazdupītes krastos nāksies pļaut vēlreiz.

Rīgas domes Teritorijas labiekārtošanas pārvaldes priekšnieka pienākumu izpildītājs Viktors Admidiņš stāstīja, ka pēc darbu izpildes uzņēmums informē par to, un “nākamajā dienā mēs savus puišus sūtām pārbaudīt”, un “šajā gadījumā šis objekts jau bija zināms kā neapstiprināms”.

Darbs netika pieņemts, jo “darbu izpilde bija neatbilstoša, kāda ir līguma kārtībā, un  mēs rakstām defektācijas aktu, un darba uzdevumus nepieņemam”.

Dažas dienas vēlāk zāles pļāvēji pie Strazdupītes atgriezušies vēlreiz un vismaz šajā reizē darbu veikuši bez steigas un kvalitatīvi. Izmantojot zāles trimmeri, nevis traktorizkapti, kas zāli no zemes burtiskā nozīmē izrauj ar visām saknēm. Taču traktora riteņu izrakņātie tukšie laukumi zālājā saglabāsies līdz brīdim, kamēr tur izaugs no jauna iesētā zāle.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt