4. studija

Vai vasarā pazudušie bērni atgriezušies skolas solā?

4. studija

Aptieku patvaļa? Kāpēc minerālūdenim uzcenojums kā restorānā?

Sastrēgumi: Rīga - kā šķēršļu josla

Dzelzceļa pārbrauktuvi zem Brasas tilta plāno izbūvēt līdz gada beigām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Brasas tilta remontu Rīgā plāno pabeigt līdz 2023. gadam, līdz tam satiksme virzienā uz centru ir slēgta, tāpēc Rīgas domes Satiksmes departaments plāno līdz šī gada beigām izbūvēt dzelzceļa pārbrauktuvi zem tilta, LTV raidījumu “4.studija” informēja departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Brasas tiltu uz ziemu plānots iekonservēt.  “Brasas tiltu mēs labosim līdz 2023. gadam, bet, lai atvieglotu satiksmi, mēs šobrīd kārtojam visu nepieciešamo dokumentāciju, lai izbūvētu pāri dzelzceļam pārbrauktuvi zem Brasas tilta,” pastāstīja Dimante.

Pēc viņas vārdiem, departaments pieļauj, ka neliela satiksmes plūsma tiks novirzīta pa šo dzelzceļa pārbrauktuvi.

“Līdz šī gada beigām tiks izbūvēta šī dzelzceļa pārbrauktuve,” sacīja Dimante.

Tikmēr uz Vanšu tilta ietvēm vērojama bēdīga aina - metāla ielāps uz ielāpa. Tie gājēju un riteņbraucēju skatam slēpj izdrupušos caurumus.  Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve skaidroja, ka tiltu katru gadu apseko, un tieši šogad to darīs padziļināti.

Savukārt šobrīd departaments gatavo dokumentus, lai uzsāktu tilta projektēšanu, lai pārbūvētu tiltu. Tiesa, kad īsti varētu sākties ietvju atjaunošana, nav zināms.

KONTEKSTS:

Pirms 60 gadiem būvētā Brasas tilta remonts sākās aprīlī, taču drīz vien darbus nācās apturēt ne tikai atrasto apbedījumu dēļ, bet arī tāpēc, ka tilts izrādījies sliktākā stāvoklī, nekā prognozēts. Satiksme pār tiltu virzienā uz centru slēgta. Rīgas domes Satiksmes departaments apver iespēju tiltu nojaukt un vietā būvēt jaunu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti