Panorāma

Jura Kursieša filma «Oļegs» – Kannās

Panorāma

Panorāma

Slēdz tramvaju satiksmi pār Brasas tiltu

Burovs licis nekavējoties slēgt tramvaju satiksmi pār Brasas tiltu

Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs ("Gods kalpot Rīgai") licis nekavējoties - jau no piektdienas, 17.maija - slēgt tramvaju satiksmi pār Brasas tiltu.

Burovs norādīja, ka piektdien sanāksmē ar Valsts policiju un Būvniecības valsts kontroles biroju nolemts noteikt ierobežojumu, ka pār tiltu nevar kursēt transports virs 30 tonnām. Tā kā "Rīgas satiksmes" zemās grīdas tramvaji šo svaru pārsniedzot, pagaidām nolemts tramvaju kustību slēgt.

Operatīvajā sanāksmē "Rīgas satiksmē"  esot plānots uzdots izvērtēt, vai pār tiltu iespējams laist, piemēram, vecāka modeļa tramvajus vai autobusus, kas svara kategorijā iekļaujas. Tāpat tuvāko stundu laikā tiks aplēsts, cik ātri tramvaju kustību iespējams slēgt, kā arī kādā veidā iespējams turpmāk nodrošināt sabiedriskā transporta organizāciju.

Vienlaikus viņš pauda cerību, ka jau piektdienas vakarā tramvaju satiksme šajā posmā tiks slēgta. "Kamēr mums nav pārliecības par tilta tehnisko stāvokli, drošība ir primārais," norādīja Burovs.

Vienlaikus pār tiltu virzienā prom no centra joprojām drīkst kursēt privātais transports.

„Rīgas Satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane Latvijas Radio

  Patlaban pār Brasas tiltu kursē 11.tramvajs un 9.autobuss.

  „Rīgas satiksme” informēja, ka patlaban slēgtā 11.tramvaja maršruta kustības dēļ ir pastiprināta 9.maršruta autobusa kustība.

  Savukārt no 18.maija tiks nodrošināts speciāls autobusa maršruts slēgtā 11.tramvaja maršruta vietā.

  „Rīgas Satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča Feldmane sacīja, ka būs slēgtas arī atsevišķas pieturvietas un par to būs izvietota informācija: “Esam mēģinājuši izsūtīt ielās mūsu cilvēkus un izvietot informāciju pieturvietās.”

  Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „Twitter”, „Facebook”.

  3 komentāri
  Anonīms lietotājs 6871
  Saskaņa sarosījusies, 10 gadus pirkstu pret pirkstu nepasita ne tiltu stiprināšnā, ne ielu remontā, naudu vajadzēja izzagt naudīgos projektos, kur nekas nav jādara, tagad burovs iemācījies, kā terorizēt iedzīvotājus un imitēt rūpes! Vajadzētu slēgt Kalnciema tiltu, tad visi Imantas un Zolitūdes saskaņas vēlētāji varētu priecāties par saviem mīluļiem.
  Fju Timtovskis
  Kā tad krieva tanki tiks Rīgā?
  Anonīms lietotājs 22614
  ielidos. krievu piepūšamajiem tankiem tilti nav vajadzīgi. finiera armatu stums zoļļi, ja nedezertēs.
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti