Birokrātijas balva '20

Par projektu «Birokrātijas balva 2020»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 3 mēnešiem.

Mazināsim birokrātiju kopā! Piesaki nejēdzības "Birokrātijas balvai 2020", balso par lietām, kuras, Tavuprāt, noteikti jālabo, un kopā aicināsim tās mainīt.

"Birokrātijas balva ‘20" ir aicinājums sabiedrībai pievērst uzmanību nejēdzīgām birokrātiskām procedūrām un prasībām, no kurām varētu atteikties, ietaupot gan iedzīvotāju, gan uzņēmēju, gan arī pašu valsts un pašvaldības iestāžu darbinieku laiku un naudu. Tas ir sabiedrisko mediju portāla sadarbībā ar LTV un Latvijas Radio veidots interaktīvs projekts.

Projekta laikā portālā LSM varēs ziņot par nelietderīgām un apgrūtinošām birokrātiskām procedūrām valsts un pašvaldību pārvaldē un citviet, kas nevajadzīgi sarežģī, formalizē procesu norisi un apgrūtina pakalpojumu saņemšanu. Par lietotāju identificētajām nejēdzībām veidosim stāstus sabiedriskajos medijos un informēsim arī atbildīgās iestādes, aicinot mazināt birokrātiju.

Par pieteiktajām procedūrām būs arī iespējams nobalsot portālā LSM. Balsojums noteiks sasāpējušākās problēmas, nozares un iestādes, kas kļūs par pretendentiem uz "Birokrātijas balvu ’20", ko pasniegsim projekta noslēgumā.

Par saņemtajiem ziņojumiem informēsim arī Valsts kanceleju, un konsultēsimies ar to, vai šīs "sūdzības" ir birokrātija vai pamatotas prasības sabiedrības interesēs.

Projektu atbalsta "Internews", kas ir pasaules vadošo mediju attīstības organizācija, kas pastāv jau 35 gadus. Kopā ar partneriem – gan universitātēm, gan vietējām mediju organizācijām – tā īsteno dažādus mediju projektus, atbalsta cilvēktiesību aktīvistus, žurnālistus un neatkarīgos medijus visā pasaulē vairāk nekā 100 valstīs.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti