Godinot bojāgājušo nirēju, Taizemē izglābtie zēni kļūst par budistu mūkiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Taizemē izglābtie zēni otrdien svinīgā ceremonijā tika īslaicīgi iesvētīti budistu mūku kārtā. Tas ticis darīts ar mērķi pateikties glābšanas operācijā bojā gājušajam nirējam, vēsta ārzemju mediji.

Bojā gājušā nirēja atraitnei klātesot, 11 no 12 Taizemes zēnu futbola komandas “Wild Boars” dalībniekiem otrdien kļuva par budistu mūku mācekļiem. Kā mūks viņiem pievienosies arī komandas treneris, kurš jau iepriekš bijis māceklis budistu klosterī.

Zēni klosterī pavadīs deviņas dienas, kas ir tradicionāla prakse nelaimi pieredzējušiem Taizemes vīriešu kārtas pārstāvjiem. Tā ir iecerēta kā garīga attīrīšanās pēc divu nedēļu ilgā iesprostojuma pazemes alā un viņu ģimeņu dotā solījuma pildīšana - pieminēt bojā gājušo nirēju un visus iesaistītos glābējus.

KONTEKSTS:

12 Taizemes zēnu futbola komandas “Wild Boars”  dalībnieki kopā ar treneri no 23.jūnija līdz 10.jūlijam bija iesprostoti pazemes alā bez iespējas izkļūt lielo lietavu dēļ.  Viņu glābšanas operācijā iesaistījās taizemiešu un ārzemju ūdenslīdēji, no kuriem viens gāja bojā, piegādājot skābekli.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti