Debatēs Ukrainas prezidenta amata kandidāti kritizē viens otru

Pirms svētdien gaidāmās Ukrainas prezidenta vēlēšanu otrās kārtas šovakar notika pirmās un vienīgas kandidātu debates, kurās spēkiem mērojās Ukrainas prezidents Petro Porošenko un komiķis Volodomirs Zelenskis. Debates norisinājās Kijevas olimpiskajā stadionā ar 70 tūkstošu skatītāju vietām.

Vispirms katrs kandidāts uzstājās ar piecu minūšu uzrunu, bet pēc tam atbildēja uz moderatoru un viens uz otra jautājumiem. Porošenko savā uzrunā aicināja vēlētājus “neatdot Ukrainu Putinam un oligarham Kolmoiskim”. Kritiķi pauduši bažas, ka Zelenskis varētu būt saistīts ar pretrunīgi vērtēto oligarhu Ihoru Kolomoiski, kā arī varētu izrādīties labvēlīgs Maskavai.

Tikmēr Zelenskis cīnījās pretī, uzdodot provokatīvu jautājumu – kāpēc Ukraina ir nabadzīgākā valsts Eiropā laikā, kad tai ir bagātākais prezidents?

Katrs kandidāts runāja savā stadiona pusē, kur pulcējās arī viņa atbalstītāji. Porošenko atbalstītāju loks šovakar bija plašāks, tomēr aptaujas liecina, ka lielākas izredzes uzvarēt vēlēšanās ir Zelenskim ar 72% atbalstu.
 

1 komentārs
Agris Miķelsons
Paula.Jūs skatījāties debetes??Katrs savā stadiona stūrī...... Porošenko atnāca uz Zeļenska skatuves un tā blakus esot norisinājās debates.Atbalstītāju skaits lielāks Porošenko....vismaz 10x vairāk un skaļāk tika atbalstīts Vova. Kaut kā tā Paula
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti