Ķēniņam divas rezultatīvas piespēles «Canucks» uzvarētā spēlē; «Sabres» uzvar «Flyers»

Ronalds Ķēniņš ceturtdien izdarīja divas rezultatīvas piespēles, bet viņa pārstāvētā Vankūveras ''Canucks'' izcīnīja 5:4 uzvaru pēcspēles metienos, tāpat kā Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo ''Sabres'' ar 3:2, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

''Canucks'' pirmajos divos vārtu guvumos rezultatīvas piespēles atdeva Ķēniņš, kuram tas bija piektais un sestais punkts NHL čempionāta deviņās spēlēs, kurās viņš guvis arī trīs vārtus. Spēlē pret ''Rangers'' viņš spēlēja 13 minūtes un 18 sekundes, spēli beidza ar -1 lietderības koeficientu, bet pa vārtiem nemeta.

Rietumu konferences turnīra tabulā ''Canucks'' ieņem sesto vietu ar 69 punktiem 57 spēlēs. Šī bija komandai otrā uzvara pēc kārtas.

Uz Dereka Stepana vārtiem pirmajā trešdaļā, otrajā atbildēja Šons Matiass. Uz Rika Neša vārtiem - Bo Horvats. Tad vankūveriešus priekšā izvirzīja Henriks Sedins, un Martins Sanluī panāca 3:3, ņujorkiešiem Karls Hegelins 4:3, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām vēlreiz izcēlās Henriks Sedins.

''Canucks'' realizēja abus pēcspēles metienus, ''Rangers'' abus nerealizēja.

Girgensona pārstāvētā ''Sabres'' ar Filadelfijā ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja ''Flyers''. Latvietis spēlēja 19 minūtes un 28 sekundes, izdarīja vienu metienu un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu, kā arī nerealizēja savu pēcspēles metienu.

Nikolā Delorjē pirmajā periodā atklāja rezaultātu ''Sabres'' labā, Raiens Vaits izlīdzināja. Otrajā trešdaļā Braiens Džonta panāca 2:1 viesu labā, bet kamēr Girgensons atradās uz sodīto soliņa, Jakubs Vorāčeks panāca 2:2.

Trešajā periodā un pagarinājumā vārti gūti netika, abas komandas bija rezultatīvas pēcspēles metienu pirmajā sērijā, rezultāts nemainījās pēc nākamajām divām, bet ceturtajā Braiens Flinns guva uzvaras vārtus.

''Sabres'' Austrumu konferencē ieņem pēdējo - 16. vietu ar 58 punktiem 38 spēlēs.