Sieviešu Tenisa asociācijas turnīrs Jūrmalā 2020.gadā nenotiks

Šovasar nenotiks Jūrmalas WTA "International" turnīrs, ziņo Sieviešu tenisa asociācija (WTA). ATP un WTA sezona sākotnēji bija apturēta vismaz līdz 7.jūnijam, bet aprīļa sākumā termiņš tika pagarināts līdz 13.jūlijam. 

WTA sezonas atsākšanās termiņš nav pārcelts, tomēr organizācija ziņo, ka nenotiks jūlijā Bostadē, Lozannā, Bukarestē un Jūrmalā paredzētie turnīri. Savukārt turnīriem Palermo un Karlsrūē vēl tiek meklēta vieta sezonas turpmākajā kalendārā.

Aprīlī spāņu laikraksts "Marca" ziņoja, ka starptautiskā tenisa sezona neatsāksies ātrāk par 3.augustu.

Jūrmalas WTA "International" turnīram bija jāsakās 20.jūlijā jeb nedēļu pēc datuma, kas šobrīd nozīmēts kā sezonas atsākšanās punkts. 

Savukārt Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) sezona nesāksies ātrāk par 31.jūliju. Līdz ar to šogad nenotiks turnīri Hamburgā, Ņūportā, Bostadē, Loskabosā, Gštādē, Umagā, Atlantā un Kicbīelē.

Koronavīrusa izplatības dēļ aprīļa sākumā tika atcelts šī gada tenisa sezonas "Grand Slam" trešais turnīrs - Vimbldonas čempionāts.

Atklātajā ērā šī būs pirmā reize, kad nenorisināsies prestižais turnīrs. Iepriekšējo reizi tenisisti Vimbldonas kortos neizgāja no 1940. līdz 1945.gadam, kad norisinājās Otrais pasaules karš. Tāpat turnīrs nenotika no 1915. līdz 1918.gadam Pirmā pasaules kara laikā.

Tikmēr sezonas otrais "Grand Slam" turnīrs - Francijas atklātais čempionāts - no vasaras sākuma pārcelts uz rudeni. Savukārt lēmums par šī gada ASV atklātā čempionāta norisi varētu tikt pieņemts jūnijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Teniss
Sports
Jaunākie
Interesanti