Gulbis tenisa turnīru Spānijā sāk ar uzvaru pār sacensību otro numuru

Latvijas tenisists Ernests Gulbis pirmdien Marbaljas tenisa turnīra pirmajā kārtā saspringtā trīs setu cīņa ar 7-5, 4-6 un 6-4 apspēlēja pirmā simta tenisistu Laslo Djeri no Serbijas, liecina organizatoru informācija.

Djere turnīrā bija izlikts ar otro numuru, kas Gulbim dod potenciāli vājāku pretinieku nākamajā kārtā.

Gulbis tenisa profesionāļu rangā ieņem 190.vietu, savukārt 22 gadus vecais serbs ir 94. pozīcijā. Abiem tenisistiem šī bija pirmā savstarpējā spēle.

Gulbis maču iesāka pārliecinoši, jau pirmajos četros geimos tiekot pie septiņām breikbumbām, no kurām vienu realizēja. Pie rezultāta 5-3 Gulbim bija vēl trīs iespējas lauzt pretinieka servi, uzvarot mačā, tomēr tas neizdevās. Nākamajā geimā pirmo breiku realizēja serbs, izlīdzinot rezultātu. Atlikušajos geimos pārāks bija Latvijas tenisists, uzvarot pirmo setu.

Arī otro setu labāk iesāka Gulbis, uzvarot pirmos divus geimus. Tomēr turpinājumā divas reizes latvieša servi lauza Djere. Atlikušajā seta daļā abi sportisti droši realizēja savus punktus, pagarinot cīņu līdz trešajam setam.

Trešā seta ievadā ātri vien vadībā izvirzījās serbs, tomēr ceturtajā geimā Gulbis lauza pretinieka servi, izlīdzinot rezultātu. Seta astotajā geimā Gulbim izdevās vēlreiz lauzt pretinieka servi, pietuvojoties uzvarai mačā. Taču serbs vēl negrasījās padoties un realizēja breikbumbu. Djeres prieki nebija ilgi, jo jau nākamajā geimā Gulbis atkal lauza pretinieka servi, triumfējot mačā.

Turnīrs Spānijā tiek aizvadīts uz māla seguma.