Gulbis spraigā cīņā iekļūst Akapulko turnīra ceturtdaļfinālā

Ernests Gulbis Meksikā trijos setos trešdien ar 6-1, 3-6, 7-6 (7-5) pieveica beļģi Dafidu Gofinu abu tenisistu pirmajā savstarpējā cīņā un nodrošināja dalību Akapulko turnīra ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Gulbja nākamais pretinieks būs ar ceturto numuru izliktais bulgārs Grigors Dimitrovs.

Divas stundas un 20 minūtes ilgušajā spēlē Gulbis bija pārliecinoši pārāks pirmajā setā, taču cīņas turpinājums izvērtās saspringtāks. Gofins otrajā setā ar 6-3 revanšējās, bet mača uzvarētāja noteikšanai trešajā setā bija jāspēlē taibreiks, kurā Gulbim izdevās pierādīt savu pārākumu.

Ar septīto numuru izliktais Gulbis pasaules rangā šonedēļ sasniedza 18.vietu, bet Gofins reitingā ir ārpus pirmā simta 107.pozīcijā.

Savukārt Dimitrovs vietu ceturtdaļfinālā nopelnīja ar uzvaru 6-1, 6-4 pār pieredzējušo Markosu Bagdati. Pasaules ranga 22.vietas īpašnieku Dimitrovu Gulbis pirms divām nedēļām uzveica Roterdamas turnīra astotdaļfinālā.

Akapulko turnīrs risinās cietā seguma kortos ar 1,45 miljonu dolāru balvu fondu, un uzvarētājs saņems 500 reitinga punktus. Galvenais favorīts Meksikā ir spānis Davids Ferers, kurš pasaules rangā ieņem 4.vietu.

Jau vēstīts, ka pirmajā kārtā Gulbis guva pārliecinošu uzvaru pār Taivānas tenisistu Lu Jeņsunu.