Gulbis Akapulko izstājas ceturtdaļfinālā

Ernests Gulbis piektdien Meksikā trijos setos ar 6-4, 6-7 (2-7), 5-7 zaudēja Bulgārijas tenisistam Grigoram Dimitrovam Akapulko turnīra ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Dimitrovs revanšējās latvietim par zaudējumu pirms divām nedēļām Roterdamā.

Ar septīto numuru izliktais Gulbis cīņā pret turnīra ceturto raketi Dimitrovu uzvarēja pirmajā setā, taču divas stundas un 20 minūtes ilgušās spēles turpinājumā pārāks bija pretinieks. Otrajā setā Dimitrovs uzvarēja taibreikā, savukārt izšķirošajā trešajā setā guva punktu Gulbja pēdējā servē.

Gulbis pasaules rangā šonedēļ sasniedza 18.vietu, taču pirmdien varētu atkāpties nedaudz zemāk, jo viņam rangā izdzisīs 262 punkti par pērn izcīnīto uzvaru Delrejbīčas turnīrā. Ar iekļūšanu Akapulko turnīra ceturtdaļfinālā Gulbis nodrošināja 90 reitinga punktu un 32 605 dolāru naudas balvu.

Pasaules ranga 22.vietas īpašnieks Dimitrovs pusfinālā tiksies ar britu Endiju Mareju, kurš ar 1-6, 7-6 (7-4), 6-2 guva virsroku pār Francijas spēlētāju Žilu Simonu. Otrā pusfinālā ukraiņa Aleksandra Dolgopolova pretinieks būs Kevins Andersons no Dienvidārikas. Galvenais favorīts spānis Davids Ferers cīņā pret Andersonu bija vadībā ar 6-4, 2-2, taču kājas sastiepuma dēļ nespēja turpināt spēli.

Jau vēstīts, ka pirmajās divās kārtās Gulbis guva pārliecinošu uzvaru pār Taivānas tenisistu Lu Jeņsunu un trīs setu cīņā pārspēja beļģi Dafidu Gofinu. Akapulko turnīrs risinās cietā seguma kortos ar 1,45 miljonu dolāru balvu fondu, un uzvarētājs saņems 500 reitinga punktus.