Skeletona braucējs Šteinbergs izcīna bronzu Starpkontinentālā kausa posmā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 6 mēnešiem.

Ivo Šteinbergs ceturtdien Kēnigszē trasē, Vācijā, izcīnīja trešo vietu Starpkontinentālā kausa izcīņas posmā, kas skeletonā ir otrā augstākā līmeņa tūre pēc Pasaules kausa, liecina organizatoru informācija. Ātrāki par Šteinbergu bija tikai divi Vācijas sportisti.

Uzvaru divu braucienu summā nodrošināja Pasaules kausa sacensībās pieredzi guvušais Kilians fon Šleinics, kurš sasniedza rezultātu viena minūte un 43,85 sekundes. Uzvarētājam 0,45 sekundes zaudēja Felikss Keizingers, savukārt Šteinbergs bija vēl 0,51 sekundi lēnāks.

Šteinbergs pirmajā braucienā izvirzījās trešajā vietā un iegūto pozīciju noturēja, lai gan otrajā braucienā sasniedza piekto rezultātu. Aiz Šteinberga 28 dalībnieku konkurencē palika vēl viens spēcīgs Vācijas skeletonists Mihaels Cahrau.

Jau vēstīts, ka skeletonists Krists Netlaus ceturtdien Kēnigszē izcīnīja 4.vietu Eiropas kausa posmā. Vēl viens Latvijas braucējs Kristaps Zeila ieguva 12.vietu, Dārta Zunte bija 11., bet Paula Lāce pirmajā braucienā nokrita. Eiropas kausa izcīņa ir trešā līmeņa sacensības.

Vēl vienas sacensības gan Eiropas kausa, gan Starpkontinentālā kausa ieskaitē Kēnigszē trasē būs piektdien.

Iepriekš novembrī Šteinbergs uzvarēja Eiropas kausa posmā Siguldā, bet pirms došanās uz Vāciju startēja Austrijā, Īglsas trasē, kur Starpkontinentālā kausa divos posmos netika desmitniekā, ierindojoties 12. un 14.vietā.