«Zemgale/LLU» panāk izšķirošo spēli cīņā par Latvijas hokeja virslīgas pusfinālu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 1 mēneša.

"Zemgale/LLU" hokejisti svētdien Jelgavā ar 5:4 pagarinājumā pieveica pašreizējo čempionvienību HS "Rīga/Prizma" un panāca izlīdzinājumu (2:2) Latvijas čempionāta virslīgas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla sērijā, kur uzvarētāja noteikšanā izšķiroša būs pēdējā atlikusī spēle, liecina rīkotāju informācija.

Dramatiskā pamatlaika galotnē HS "Rīga/Prizma" 13 sekundes pirms trešā perioda beigām panāca izlīdzinājumu 4:4, kad precīzs bija Mihails Bogdanovs. Viesi tobrīd vārtsargu bija aizstājuši ar laukuma spēlētāju. Tomēr pagarinājumā Rihards Remiņš 4. minūtē nodrošināja uzvaru mājiniekiem.

Pirmajās divās spēlēs sērijā uzvarēja HS "Rīga/Prizma", taču turpinājumā Jelgavā mājinieki spēja rezultātu sērijā līdzsvarot. Ceturtdaļfināla pāros cīņa ilgst līdz vienas komandas trim uzvarām, tādējādi nākamā spēle otrdien Rīgā būs izšķiroša.

Jau vēstīts, ka ar trim spēlēm uzvarētāju noteikšanā pietika pārējos divos ceturtdaļfināla pāros. HK "Liepāja" pieveica HASC "Jūrmala" hokejistus, savukārt HK "Kurbads" pārspēja "Ogre/Sāga 97" vienību.

Pusfinālā līdz trim uzvarām HK "Kurbads" tiksies ar HK "Liepāja", bet HS "Rīga/Prizma" un "Zemgale/LLU" cīņas uzvarētājs spēlēs pret HK "Mogo", kam kā regulārās sezonas uzvarētājiem uzreiz bija garantēta dalība pusfinālā.