U-20 izlases hokejisti pēcspēles metienos pārspēj arī norvēģus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 6 mēnešiem.

Latvijas U-20 izlases hokejisti trešdien Austrijā pēc neizšķirti aizvadīta pamatlaika ar 2:1 pēcspēles metienos uzveica Norvēģijas izlasi un nodrošināja trešo uzvaru trijās spēlēs pasaules čempionāta I divīzijas A grupā, liecina organizatoru informācija.

Pamatlaikā Latvijas izlasē vienīgos vārtus guva Filips Buncis, kurš otrās trešdaļas vidū atjaunoja neizšķirtu. Savukārt pēcspēles metienos izšķirošs bija Rodrigo Ābola trāpījums.

Norvēģi rezultātu atklāja divarpus minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām, kad Henriks Knolds realizēja skaitlisko pārsvaru un raidīja ripu Matīsa Kivlenieka sargātajos vārtos. Latvijas juniori četras reizes spēlēja skaitliskā vairākumā, tomēr vārtu guvumā pārsvaru nepārvērta.

Atlikušajās divās spēlēs Latvijas juniori ceturtdien tiksies ar Vāciju, kas arī abās pirmajās spēlēs guva uzvaras, bet sestdien - pret Itāliju. Ceļazīmi uz eliti iegūs tikai grupas uzvarētāji. Pirmajās spēlēs Latvijas juniori Vīnē pārspēja mājiniekus austriešus (6:2) un Kazahstānas vienaudžus (5:3).

Panākumi turnīrā ir svarīgi arī U-20 izlases galvenajam trenerim Leonīdam Beresņevam, kam panākums varētu nodrošināt valstsvienības galvenā trenera amatu.