Septiņu mājas spēļu sēriju Rīgas «Dinamo» sāk ar uzvaru pār «Ņeftehimik»

Jaunajā gadā pirmajā spēlē Rīgas "Dinamo" ceturtdien divreiz realizēja skaitlisko vairākumu un mājās ar 2:1 uzvarēja Ņižņekamskas "Ņeftehimik" vienību Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), tiesa, paliekot bez traumu guvušā uzbrukuma līdera Mika Indraša, liecina KHL informācija. Arī nākamās sešas spēles "Dinamo" aizvadīs savu līdzjutēju priekšā.

Rīdziniekiem vārtus otrajā trešdaļā guva Frenks Razgals un Brendons Makmilans, pavēršot cīņas ritējumu par labu Latvijas komandai.

Viesi izmantoja labu pretuzbrukuma iespēju un 3.minūtē Oļegs Piganovičs ar plaukstas metienu no ērtas pozīcijas vārtu priekšā atklāja rezultātu. Pirmās trešdaļas vidū nelabvēlīgs pavērsiens bija Indraša trauma, pretinieku hokejistam Ņikitam Filatovam nospēlējot ar ceļgalu ceļgalā. Indrašim bija nepieciešama palīdzība nokļūšanai līdz ģērbtuvēm, bet Filatovs tika noraidīts līdz spēles beigām. "Dinamo" piecas minūtes spēlēja vairākumā, kas gan nepalīdzēja rezultātu izlīdzināt. Tukšā mājinieki palika arī pēc Miķeļa Rēdliha izrāvienā vienam pret vienu ar vārtsargu Iļju Ježovu.

Toties otrajā trešdaļā "Dinamo" divreiz realizēja skaitlisko pārsvaru un pārņēma vadību. Razgals tika pie ripas tukša vārtu stūra priekšā un panāca neizšķirtu, bet Makmilans pielaboja Karla Stolerija metienu.

Pēdējā trešdaļā "Dinamo" bija tuvāk trešo vārtu guvumam, nevis viesi rezultāta izlīdzināšanai, tomēr brīžiem bija karsti arī pie Jāņa Kalniņa vārtiem, un tikai spēles beigu signāls ļāva svinēt uzvaru.

KHL turnīra tabulā Latvijas komanda ar 45 spēlēs gūtu 41 punktu arvien ir pēdējā vietā Rietumu konferencē. Sestdien rīdzinieku pretinieki būs Ufas "Salavat Julajev".