Rīgas «Dinamo» olimpiskajā pauzē dodas pēc spraiga zaudējuma «Jokerit»

Rīgas "Dinamo" svētdien spraigā duelī ar 1:2 zaudēja Helsinku "Jokerit" sezonā priekšpēdējā mājas spēlē Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) un šķīrās no pēdējām cerībām pamest pēdējo vietu Rietumu konferencē, liecina KHL informācija.

Vārtus laukuma saimniekiem pēdējā trešdaļā guva Miķelis Rēdlihs, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Gan mājinieki, gan viesi jau spēles sākumā darbojās enerģiski, bet ieguvēji bija "Jokerit", jo Niklass Jensens no iemetiena apļa trāpīja Manta Armaļa sargāto vārtu tuvajā augšējā stūrī un atklāja rezultātu. Minimālais pārsvars saglabājās līdz pēdējai trešdaļai, kuras sākumā "Dinamo" palika trijatā pret pieciem pretiniekiem, un ripa pēc Stīva Mozesa spēcīga metiena atrada ceļu vārtos zem Armaļa kājsarga.

Savu iespēju vairākumā nepilnas pāris minūtes vēlāk izmantoja arī rīdzinieki - Anti Salmelas metienu "Jokerit" vārtsargs Kari Reme atsita, taču tūlīt pat ripu vārtos raidīja Miķelis Rēdlihs. Spēles beigu daļā "Dinamo" dominēja uzbrukumā un viesi nereti tika iespiesti savā zonā, taču izvairīties no zaudējuma rīdziniekiem nepalīdzēja arī vārtsarga aizstāšana ar laukuma spēlētāju priekšpēdējā minūtē.

Abas komandu iepriekšējā spēlē piektdien Helsinkos ar 4:2 pārāki bija "Dinamo" hokejisti.

Sezonā pēdējās divas spēles "Dinamo" aizvadīs jau pēc Phjončhanas olimpiskā turnīra pauzes, tiekoties ar Minskas "Dinamo" 27.februārī viesos un ar "Jokerit" 1.martā mājās.

KHL turnīra tabulā Latvijas komanda ar 54 spēlēs gūtiem 47 punktiem ir pēdējā vietā arī līgas kopvērtējumā, taču vēl saglabā izredzes tikt augstāk.