Rīgas «Dinamo» azartiskā mačā zaudē Znaroka vadītajai SKA

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 8 mēnešiem.

Rīgas "Dinamo" mājas spēļu sēriju Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) trešdien turpināja ceturtais zaudējums pēc kārtas, laukuma saimniekiem ar 1:3 piekāpjoties treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajiem Gagarina kausa īpašniekiem Sanktpēterburgas SKA, liecina rīkotāju informācija.

Jaunajā sezonā visās četrās mājas spēlēs rīdzinieki guvuši tikai pa vieniem vārtiem, tādējādi neveiksmju sērija ir gluži likumsakarīga.

Šoreiz vienīgos vārtus mājiniekiem guva Lūkass Lesio, kurš otrās trešdaļas beigās samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2). Par labāko mājiniekiem atzina aizsargu Karlu Stoleriju.

SKA izdevās ātri atklāt rezultātu - Sergejs Kaļiņins piektās minūtes sākumā vienatnē tika līdz vārtiem un ar atkārtotu metienu pārspēja vārtsargu Jāni Kalniņu. Pēc dažādiem sīkiem pārkāpumiem laukuma saimnieki pirmajā trešdaļā nopelnīja četrus noraidījumus, taču mazākumā nospēlēja ļoti stabili, neļaujot izcelties citkārt vairākumā varenajiem SKA uzbrucējiem.

Pēc pārtraukuma "Dinamo" pamazām iejutās uzbrukumā un abas komandas centās ātros triecienos apsteigt sāncenšus. Lai gan bīstamāk uzbruka SKA, savas iespējas bija arī laukuma saimniekiem. Rezultātu viesiem divkāršoja Ņikita Gusevs, precīzi trāpot Kalniņam virs pleca tuvajā vārtu stūrī. Mājiniekiem izdevās revanšēties skaitliskajā vairākumā. Spēlējot piecatā pret trim, SKA vārti palika neieņemti, bet mirkli pēc viesu ceturtā spēlētāja nākšanas laukumā Lūkass Lesio vārtu priekšā raidīja ripu Igora Šestjorkina cietoksnī.

Pēdējās trešdaļas sākumā trijatā gandrīz divas minūtes izturēja "Dinamo", tomēr vēl viens noraidījums, jau devītais spēlē, maksāja trešo vārtu zaudējumu, kad perioda septītajā minūtē teicams plaukstas metiens izdevās Sergejam Širokovam. Vēlreiz raidīt ripu Šestjorkina vārtos neizdevās, un Rietumu konferences līderi no Rīgas devās prom ar trim punktiem.

Piecu mājas spēļu "Dinamo" noslēgs piektdien pret šosezon jau uzveikto Astanas "Baris", bet nākamnedēļ dosies piecu spēļu izbraukumā.

Sezonā astoņās spēlēs Rīgas "Dinamo" ir pieci punkti par viesos gūtām divām uzvarām, kas komandu ierindo priekšpēdējā -12.- vietā Rietumu konferencē.