Latvijas U-20 hokejistu nākamā pretiniece Kanāda ļauj slovākiem tikai sešreiz mest pa vārtiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 5 mēnešiem.

Pārliecinošu uzvaru U-20 pasaules čempionāta spēlē otrdien izcīnīja mājinieki kanādieši, ar 5:0 pārspējot Slovākiju, kam tikai sešas reizes izdevās mest pa vārtiem, liecina organizatoru informācija. Kanādas izlase būs Latvijas junioru nākamā pretiniece naktī uz piektdienu.

Kanādas pārsvaru laukumā raksturoja metienu attiecība 44:6. Seši pieļauti metieni pa vārtiem ir Kanādas junioru izlases atkārtots rekords pasaules čempionātos. Pēc divām trešdaļām Kanādai bija vairāk gūtu vārtu - četri - nekā slovākiem metienu pa vārtiem - trīs.

Visus metienus Kanādas vārtos atvairīja Džons Ingrems, tomēr sagaidāms, ka nākamajā spēlē pret Latviju vārtos atkal būs Kārters Hārts, vēstīja Kanādas mediji. Hārts aizvadīja komandas pirmo spēli turnīrā, ar ne visai pārliecinošu sniegumu palīdzot Kanādas izlasei gūt uzvaru 5:3 pār Krieviju.

Pret slovākiem Latvijas izlase aizvadīs pēdējo grupas spēli naktī uz sestdienu. Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Ēriks Miļuns pirms došanās uz Kanādu atzina, ka galvenais pārbaudījums būs spēle pret slovākiem, kas ir spēkos līdzvērtīgāki sāncenši.

Grupas četras spēcīgākās komandas nonāks ceturtdaļfinālā, turpretim pēdējās vietas ieguvēji pret otras grupas atpalicējiem turpinās cīņu par palikšanu elitē.