Ķēniņš tiek pie rezultatīvas piespēles «Canucks» uzvarētā NHL spēlē

Ronalds Ķēniņš sestdien nopelnīja rezultatīvu piespēli, bet Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Vankūveras "Canucks" ar 4:1 mājās pieveica Toronto "Maple Leafs" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija. Ķēniņš aizvadīja otro spēli pēc divām cīņām, kurās viņu neiekļāva pieteikumā.

Ķēniņš spēlēja 11 minūtes (10:33), veica vienu spēka paņēmienu un vienreiz meta pa vārtiem, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1. Ķēniņš otrajā trešdaļā asistēja Janikam Hansenam, kurš palielināja laukuma saimnieku pārsvaru līdz 3:0. Vārtu guvumu tiesneši ieskaitīja pēc ilgākām pārdomām, jo Ķēniņš ietriecās no vārtsarga laukuma izslidojušā vārtsargā Džonatanā Bernjē, tomēr soģi konstatēja, ka ne bez aizsarga palīdzības.

Pēdējā trešdaļā Fils Kesels realizēja soda metienu, kas ļāva Toronto klubam rezultāta starpību samazināt, bet trīs minūtes pirms cīņas beigām Šons Matiass trāpīja tukšos "Maple Leafs" vārtos un nostiprināja mājinieku uzvaru.

Kopš Ķēniņš janvāra beigās pievienojās "Canucks", viņa rēķinā 18 spēlēs ir trīs gūti vārti un astoņas rezultatīvas piespēles. Vankūveras klubs NHL Rietumu konferencē ieņem 6.vietu un turpina cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Nākamo spēli "Canucks" aizvadīs otrdien mājās pret Filadelfijas "Flyers".