Ķēniņš pēc 21 spēles pauzes gūst vārtus; «Canucks» pārliecinoši uzvar NHL spēlē

Ronalds Ķēniņš ceturtdien guva savus pirmos vārtus pēc gandrīz divu mēnešu pauzes un veicināja Vankūveras "Canucks" uzvaru 5:0 pār Arizonas "Coyotes" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Vankūveras klubam jau pirms cīņas bija garantēta dalība izslēgšanas turnīrā.

Ķēniņš otrās trešdaļas 7.minūtē panāca laukuma saimniekiem 2:0 pārsvaru. Uzreiz pēc uzvarēta iemetiena mājinieki meta pa vārtiem, bet Ķēniņš bija pirmais pie vārtsarga Maika Smita atsistās ripas un ar plaukstas metienu guva vārtus.

"Canucks" regulārās sezonas priekšpēdējā spēlē Ķēniņš laukumā bija 13 minūtes (13:12) vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Vankūveras klubs Klusā okeāna divīzijā saglabāja 2.vietu, bet Rietumu konferencē "Canucks" ir sestie. NHL nolikums vietu izslēgšanas spēlēs garantē katras divīzijas trim spēcīgākajām komandām, bet atlikušās četras vakances aizpilda pa divām katras konferences vienībām pārējo klubu konkurencē.

Regulārajā sezonā atlikušo pēdējo spēli "Canucks" aizvadīs sestdien Vankūverā pret Edmontonas "Oilers".

Ķēniņš, kopš janvāra beigās pievienojās "Canucks", 29 spēlēs ir guvis četrus vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles. Tiesa, iepriekšējo reizi vārtus viņš guva 14.februārī, bet līdz šim pēdējo rezultatīvo piespēli izdarīja mēnesi vēlāk.