Ķēniņa Vankūveras «Canucks» zaudē pagarinājumā un tuvojas NHL izslēgšanas spēlēm

Latvijas uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" sestdien mājās ar 3:4 pagarinājumā zaudēja Dalasas "Stars", tomēr tuvināja iespēju pēc regulārās sezonas beigām piedalīties izslēgšanas spēlēs, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Ķēniņš spēlēja 11 minūtes, četras reizes meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Pēc Krisa Higinsa gūtajiem vārtiem "Canucks" otrajā trešdaļā bija vadībā ar 2:1, taču pārsvaru nenoturēja un nonāca iedzinējos. No zaudējuma pamatlaikā laukuma saimnieki izglābās pusotru minūti pirms pamatlaika beigām, kad skaitlisko pārsvaru realizēja Vadims Vrbata. Savukārt pagarinājumā pēdējā minūtē viesiem uzvaru nodrošināja Džons Klingbergs.

Otro reizi divos mēnešos "Canucks" zaudēja otrajā spēlē pēc kārtas, tomēr septiņas spēles pirms regulārās sezonas beigām Vankūveras klubam ir labas izredzes tikt izslēgšanas turnīrā un pretendēt uz Stenlija kausu. Klusā okeāna divīzijā "Canucks" ieņem 2.vietu un tuvākos konkurentus Losandželosas "Kings" apsteidz par trim punktiem

NHL nolikums paredz, ka izslēgšanas spēlēs vietu garantē katras divīzijas trīs spēcīgākās komandas, bet atlikušās četras vakances aizpilda pa divām katras konferences vienībām pārējo klubu konkurencē.

Ķēniņš, kopš janvāra beigās pievienojās "Canucks", 24 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles. Vankūveras klubs NHL Rietumu konferencē ieņem 6.vietu un nākamo spēli aizvadīs pirmdien Sentluisā pret "Blues".