Ķēniņa Vankūveras «Canucks» uzvar Sentlūisā un tuvina dalību NHL izslēgšanas spēlēs

Uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" pirmdien viesos ar 4:1 uzvarēja Sentluisas "Blues" un stiprināja izredzes pēc regulārās sezonas piedalīties izslēgšanas spēlēs, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. "Canucks" hokejisti pārtrauca divu zaudējumu virkni.

Ķēniņš spēlēja 15 minūtes (14:37), pa vārtiem nemeta un veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Šons Matiass otrajā trešdaļā izvirzīja "Canucks" vadībā un, lai gan Zbineks Mihāleks laukuma saimniekiem panāca izlīdzinājumu, Niks Bonino līdz perioda beigām atjaunoja Vankūveras klubam vienu vārtu pārsvaru. Savukārt Radims Vrbata pēdējās trešdaļas 7.minūtē panāca 3:1 un priekšpēdējā minūtē Aleksandrs Burovss iemeta ripu tukšos vārtos.

Sešas spēles pirms regulārās sezonas beigām Vankūveras klubs Klusā okeāna divīzijā saglabā 2.vietu un tuvākos konkurentus Kalgari "Flames" apsteidz par diviem punktiem. NHL nolikums vietu izslēgšanas spēlēs garantē katras divīzijas trim spēcīgākajām komandām, bet atlikušās četras vakances aizpilda pa divām katras konferences vienībām pārējo klubu konkurencē.

Ķēniņš, kopš janvāra beigās pievienojās "Canucks", 25 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles. Tiesa, vārtus viņš nav guvis 18 spēles kopš 14.februāra, bet līdz šim pēdējo rezultatīvo piespēli izdarīja mēnesi vēlāk un nākamajās septiņās spēlēs rezultativitātes punktus neguva.

Vankūveras klubs NHL Rietumu konferencē ieņem 6.vietu un nākamo spēli aizvadīs jau otrdien Nešvilā pret "Predators".