Karsums sasniedz gūto vārtu velna duci

Uzbrucējs Mārtiņš Karsums svētdien ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli veicināja Maskavas "Dinamo" uzvaru 4:3 Vladivostokā pret "Admiral" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, informēja organizatori. Ar sezonā iemestiem 13 vārtiem Karsums ir Maskavas "Dinamo" līderis un viens no KHL labākajiem snaiperiem.

Karsums pirmās trešdaļas vidū atjaunoja neizšķirtu, bet otrajā periodā Aleksejs Cvetkovs pēc viņa piespēles panāca 2:2. Latvijas hokejists spēlēja 14 ar pusi minūtes un trīsreiz meta pa vārtiem. Vārtus Karsums guva otrajā spēlē pēc kārtas.

Treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Dinamo" cīņas gaitā trīsreiz atspēlēja vienu vārtu deficītu, bet trīs minūtes pirms pamatlaika beigām iemeta uzvaras ripu.

Uzvara ļāva Maskavas "Dinamo" attālināties līdz pieciem punktiem no tuvākā konkurenta Rīgas "Dinamo" un nostiprināties otrajā vietā Rietumu konferencē, taču Latvijas klubs ir aizvadījis divas spēles mazāk.