Hokejista Bļugera «Penguins» uzvar pirmo spēli šogad; Merzļikina «Blue Jackets» zaudē

Pirmo panākumu pēdējās septiņās spēlēs svētdien izcīnīja latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kas ar 4:1 izbraukumā pārspēja Arizonas "Coyotes". Mazrezultatīvā spēlē zaudējumu piedzīvoja Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets", kas viesos ar 0:1 atzina Vašingtonas "Capitals" pārākumu, vēsta Nacionālā hokeja līga (NHL).

Bļugers spēlēja 13 minūtes un 25 sekundes, no kurām divas minūtes (2:04) skaitliskajā mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 71% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pirmie vārtus guva "Coyotes", kas vadību saglabāja līdz pat otrā perioda sestajai minūtei, kad neilgā laika sprīdī divus vārtus guva Džeiks Gencels. Trešajā periodā vēl pa reizei precīzi bija Džeisons Zukers un Džefs Kārters.

Pitsburgas "Penguins" un Arizonas "Coyetes" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā mačā "Blue Jackets" vārtus sargāja Merzļikins. Viņš atvairīja 18 no 19 metieniem jeb 94,7%.

Tikmēr "Capitals" vārtos teicams bija Dārsijs Kempers, kurš apturēja visus 38 metienus pa saviem vārtiem.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Vašingtonas "Capitals" mača spilgtākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 46 punktiem 39 spēlēs ieņem 8. vietu NHL Austrumu konferencē. Tikmēr "Blue Jackets" ar 26 punktiem 39 mačos ir pēdējā 16. vietā.

Nākamo spēli "Penguins" aizvadīs otrdien, savā laukumā uzņemot Vankūveras "Canucks". Paralēli "Blue Jackets" viesosies pie Rūdolfa Balcera pārstāvētās Tampabejas "Lightning".