Hokejista Bļugera «Penguins» pagarina zaudējumu sēriju

Ceturto neveiksmi pēdējās četrās spēlēs piektdien piedzīvoja latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kas ar 2:4 savā laukumā zaudēja tiešajiem konkurentiem Ņūdžersijas "Devils", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja teju 12 minūtes (11:53), no kurām četras minūtes (4:16) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica vienu metienu, bloķēja vienu pretinieku raidīto ripu, uzvarēja 53% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju. Bļugers arī nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā "Devils" guva vārtus.

Mača gaitā "Penguins" divas reizes izvirzījās vadībā, taču "Devils" abas reizes prata atspēlēties. Otrās trešdaļās pēdējā minūtē viesi pirmo reizi izvirzījās vadībā, bet pēdējos vārtus viņi guva spēles galotnē, kad "Penguins" spēlēja bez vārtsarga.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas kopvērtējumā pingvīni ar 44 punktiem 36 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 7. vietā.

Nākamo spēli Pitsburgas komanda aizvadīs pirmdien, viesojoties pie Bostonas "Bruins". Tā būs agrā spēle, kas sāksies 21.00 pēc Latvijas laika.