Hokejista Bļugera pārstāvētā «Penguins» zaudē Vinipegas «Jets»

Divu uzvaru sērija piektdien pārtrūka Teodora Bļugera pārstāvētajai Pitsburgas "Penguins", kas ar 1:4 savā laukumā piekāpās Vinipegas "Jets", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja nomināli ceturtajā virknējumā, kopumā uz ledus esot 11 minūtes un 45 sekundes, no kurām teju divas minūtes (1:54) skaitliskajā mazākumā. Viņš vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 55% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Visas spēles garumā "Penguins" veica vien 23 metienus, uz ko viesi atbildēja ar 40 metienu krusu.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šis Pitsburgas komandai bija pirmais zaudējums pēdējās trīs spēlēs. Sezonas kopvērtējumā pingvīni ar 48 punktiem 41 spēlē ir NHL Austrumu konferences astotajā vietā.

Nākamo spēli Pitsburgas komanda aizvadīs vēlāk sestdien, viesos spēlējot ar Karolīnas "Hurricanes".