HK «Rīga» hokejisti tiek pie uzvaras MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 3 mēnešiem.

Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL) otrdien HK "Rīga" savā laukumā Piņķos, "Inbox.lv" ledus hallē, ar rezultātu 4:2 pārspēja Stupino "Kapitan" vienību, liecina rīkotāju informācija.

Rīdzinieku labā vārtus guva Rūdolfs Maslovskis, Deivids Sarkanis, Nikolajs Jeļisejevs un Mārtiņš Dzierkals, bet ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Ričards Kondrāts, kuru atzina par komandas labāko spēlētāju šajā mačā.

Jau pēc 29 nospēlētām sekundēm rīdzinieki izvirzījās vadībā, kad 1:0 panāca Rūdolfs Maslovskis. Pirmā perioda izskaņā pārsvaru HK "Rīga" komandai dubultoja Deivids Sarkanis.

34. minūtē 3:0 par labu mājiniekiem panāca Nikolajs Jeļisejevs, savukārt trešā perioda ievadā vienus vārtus atspēlēja viesi, kad precīzi meta Šahins Džafarovs.

Rietumu konferences turnīra tabulā HK "Rīga" ar 68 punktiem 49 mačos ieņem 13. vietu, savukārt "Kapitan" ar 70 punktiem 47 spēlēs ierindojas 10. pozīcijā.

Nākamo spēli HK "Rīga" aizvadīs ceturtdien, 5. februārī, savā laukumā pret "Ruskije Vitjazi", kas Rietumu konferencē ieņem 12. vietu.