HK «Rīga» hokejisti tiek pie piektās uzvaras pēc kārtas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 3 mēnešiem.

HK "Rīga" hokejisti ceturtdien Piņķos ar 4:3 uzvarēja Čehovas "Ruskije Vitjazi" komandu Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), tiekot pie piektās uzvaras pēc kārtas, informē organizatori.

Mājinieku labā vārtus guva Kārlis Čukste, Kārlis Ozoliņš, Rūdolfs Maslovskis un Kirils Galoha.

HK "Rīga" pirmajā periodā piecu minūšu laikā ieguva trīs vārtu pārsvaru, kad tobrīd bija nospēlētas deviņas minūtes. Spēles 29. minūtē rīdzinieki bija vadībā ar 4:0, bet līdz otrajam pārtraukumam viesi vienus vārtus atguva. Pēdējā periodā pretinieki rezultātu samazināja līdz minimumam, trešo ripu iemetot 24 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Uzvaru no rokām rīdzinieki gan neizlaida.

Ronalda Ozoliņa trenētā komanda izcīnīja 23. uzvaru 50 spēlēs un ar 71 punktu pakāpās uz 5. vietu Ziemeļrietumu divīzijā. Savukārt Rietumu konferencē viņi ir 11. vietā 20 komandu konkurencē. "Ruskije Vitjazi" konferencē ar 68 punktiem ieņem 13. vietu.

Nākamo spēli HK "Rīga" aizvadīs svētdien, kad uzņems Sahalīnas "Akuli" komandu.