HK «Rīga» hokejisti tiek pie pārliecinošas uzvaras MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 4 mēnešiem.

HK "Rīga" otrdien Piņķos ar 5:2 uzvarēja Jaroslavļas "Loko" vienību Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, liecina organizatoru informācija. Abas komandas trešdien tiksies vēlreiz.

Uzvarētājiem vārtus guva Kārlis Čukste, Rodrigo Ābols, Linards Mazurs-Mago, Kirils Galoha un Nikolajs Jeļisejevs, kurš cīņas beigās ripu iemeta jau tukšos vārtos.

Čukste un Ābols pirmajā trešdaļā divreiz realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca 2:0. Lai gan viesi otrā perioda sākumā vienus vārtus atguva, Mazurs-Mago un Galoha ātri nodrošināja 4:1. Četrarpus minūtes pirms spēles beigām "Loko" otro reizi pārspēja mājinieku vārtsargu Nilu Grīnfogelu, taču Jeļisejeva trāpījums tukšos vārtos neatstāja pretiniekiem izredzes.

Līdz gada beigām HK "Rīga" aizvadīs vēl trīs spēles mājās, jo 27. un 28.decembrī tiksies arī ar Čerepovecas "Almaz".

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" 35 spēlēs ir 50 punktu, kas Rīgas "Dinamo" jauniešu komandai turnīra tabulā ļauj ieņemt 7.vietu. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās astoņas no divīzijas 10 komandām.