HK «Rīga» hokejisti Sanktpēterburgā turpina zaudējumu sēriju

HK "Rīga" izbraukuma turpinājumā svētdien Sanktpēterburgā ar 2:4 piekāpās "Serebrjannije Ļvi" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē un cieta ceturto zaudējumu pēc kārtas, liecina rīkotāju informācija. Abas komandas pirmdien tiksies vēlreiz.

Vārtus HK "Rīga" guva Oļegs Šišļaņņikovs un Erlends Kļaviņš. Šišļaņņikovs nepilnas sešas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām realizēja skaitlisko vairākumu un samazināja rezultāta starpību līdz 1:3, turpretim Kļaviņš guva vienīgos vārtus pēdējā periodā.

Kopš oktobra sākuma HK "Rīga" 11 spēlēs ir tikai viena uzvara.

HK "Rīga" MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā ar 18 spēlēs iegūtiem 15 punktiem arvien ir stabili priekšpēdējā -7.- vietā astoņu komandu konkurencē. Pēc regulārās sezonas noslēguma izslēgšanas turnīrā iekļūs divīzijas četras spēcīgākās vienības.