HK «Rīga» hokejisti MHL čempionātā zaudē piektajā spēlē pēc kārtas

Neveiksmju sēriju pirmdien turpināja HK "Rīga", kas pēc laba cīņas sākuma Sanktpēterburgā ar 2:4 piekāpās "Serebrjannije Ļvi" un Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL) piektajā spēlē pēc kārtas palika zaudētājos, liecina rīkotāju informācija. Arī abu komandu iepriekšējā spēlē svētdien mājinieki bija pārāki ar tādu pašu rezultātu.

HK "Rīga" pēc Kristapa Zīles un Oļega Šišļaņņikova gūtajiem vārtiem 8.minūtē bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru, tomēr spēles turpinājumā veiksmīgāk darbojās laukuma saimnieki. Līdz trešdaļas beigām samazinājuši rezultāta starpību, "Serebrjannije Ļvi" otrajā periodā guva divus vārtus un pārņēma vadību, bet pēdējā trešdaļā ar veiksmīgu vairākuma izspēli nostiprināja pārsvaru.

Tādējādi kopš oktobra sākuma HK "Rīga" hokejisti 12 spēlēs ir spējuši gūt tikai vienu uzvaru.

HK "Rīga" MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijā ar 19 spēlēs iegūtiem 15 punktiem arvien ir stabili priekšpēdējā -7.- vietā astoņu komandu konkurencē. Pēc regulārās sezonas noslēguma izslēgšanas turnīrā iekļūs divīzijas četras spēcīgākās vienības.