HK «Rīga» hokejisti izcīna MHL sezonā pirmo uzvaru

HK "Rīga" pirmdien Piņķos ar 4:1 pieveica Krievijas komandu "Sahaļinskije Akuli" un izcīnīja pirmo uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonā, liecina rīkotāju informācija. Rīdziniekiem pie pirmās uzvaras izdevās tikt sezonā trešajā spēlē.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Frenks Razgals, kā arī precīzi bija Oļegs Šišļaņņikovs un Artūrs Bušs, bet vārtos 30 metienu atvairīja Salvis Balandīns. Par labāko uzvarētāju sastāvā nosauca aizsargu Uvi Balinski.

Razgals pirmajā trešdaļā realizēja skaitlisko vairākumu un atklāja rezultātu, turklāt pēc pus minūtes Šišļaņņikovs pārsvaru divkāršoja. Trīs vārtu pārsvaru mājiniekiem Razgals nodrošināja pēdējā perioda sākumā, vēlreiz izmantojot skaitlisko pārsvaru.

Viesi trešā perioda vidū realizēja skaitlisko vairākumu un samazināja rezultāta starpību, taču, cenšoties izglābties, spēles galotnē aizstāja vārtsargu ar laukuma spēlētāju un tukšajos vārtos nepilnas divas minūtes pirms cīņas beigām ripu raidīja Bušs.

Sezonā pirmajās divās spēlēs HK "Rīga" pēcspēles metienos piekāpās Maskavas "Krasnaja Armija" (2:3) un zaudēja Maskavas MHK "Spartak" (0:2). Nākamo spēli Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda aizvadīs trešdien mājās pret Habarovskas "Amurskije Tigri".