HK «Rīga» hokejisti ar zaudējumu pēcspēles metienos sāk jauno MHL sezonu

Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda HK "Rīga" sestdien Piņķos ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja Maskavas "Krasnaja armija" pirmajā spēlē Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonā, informēja organizatori. Rīdzinieki pēdējo trešdaļu sāka ar divu vārtu pārsvaru, ko nespēja noturēt.

Rezultātu otrajā trešdaļā atklāja Artjoms Pankevičs, savukārt Roberts Kaļķis nodrošināja vadību ar 2:0. Tomēr viesi pēdējā trešdaļā vairākumā rezultāta starpību samazināja, bet minūti pirms pamatlaika beigām, vārtsargu aizstājuši ar laukuma spēlētāju, panāca neizšķirtu.

Pēcspēles metienos HK "Rīga" palika tukšā, turpretim Maskavas komandai uzvarai pietika ar Ivana Silajeva precīzo metienu.

MHL regulārajā sezonā startam ir pieteikta 31 komanda no Krievijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Latvijas. Regulārā sezona tiks izspēlēta Austrumu un Rietumu konferencēs, kas katra sadalīta divās divīzijās. Katra komanda aizvadīs pa četrām spēlēm ar savas divīzijas vienībām un divas spēles ar otras divīzijas komandām.

Nākamajā spēlē pirmdien HK "Rīga" uzņems Maskavas MHK "Spartak" hokejistus. HK "Rīga" galvenā trenera Ronalda Ozoliņa rīcībā ir kopš iepriekšējās sezonas būtiski izmainīts komandas sastāvs, jo vienības pamatu veido 1996., 1997. un 1998. gadā dzimušie hokejisti.