HK «Kurbads» hokejisti pēc kurioza vārtu zaudējuma pārspēj «Zemgali/LLU»

Pērnās sezonas Latvijas čempionāta finālistu mačā titula īpašnieki HK "Kurbads" trešdien mājās ar 3:2 pārspēja "Zemgali/LLU", lai gan pirmo ripu kuriozi ielaida savos vārtos. Divus vārtus uzvarētājiem guva Edgars Homjakovs.

(papildināts ar HS "Rīga" uzvaru pār HK "Liepāja")
Aizturētā soda situācijā spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem, HK "Kurbads" uzbrucējs Jānis Sprukts neveiksmīgi atspēlēja ripu, kas nonāca pašu tukšajos vārtos. Tomēr jau līdz pirmajam pārtraukumam laukuma saimnieki izvirzījās vadībā - neizšķirtu pēc izrāviena panāca Homjakovs, un viņš četras minūtes vēlāk guva arī otros vārtus.

Iļja Makarovs otrajā trešdaļā līdzsvaroja rezultātu, tomēr HK "Kurbads" uzvaru trešajā periodā nodrošināja Deivisa Sarkaņa vārtu guvums.

Dienas otrā spēlē HS "Rīga" viesos ar 5:4 pagarinājumā nodrošināja uzvaru pār HK "Liepāja"  hokejistiem.

Regulārajā čempionātā septiņas komandas izspēlēs sešus apļus, bet cīņu izslēgšanas turnīrā turpinās četri labākie klubi.