Girgensona pārstāvētā «Sabres» uzvar Vankūveras «Canucks»

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” sestdienas vakarā izrāva uzvaru pār Vankūves “Canucks” vienību ar rezultātu 3:2. Šī Bufalo komandai ir sestā uzvara šajā sezonā.

Spēles sākumā tieši Vankūveras komanda vairāk kontrolēja ripu un biežāk devās uzbrukumos, taču pirmajā trešdaļā rezultātu neatklāja neviena no komandām. Otrajā periodā “Sabres” izvirzījās vadībā – rezultātu atklāja Džeimijs Makgins, un pēc dažām minūtēm precīzs bija Rasmuss Ristolainens, panākot 2:0. Piecas minūtes vēlāk gan pretinieku komanda samazināja vārtu pārsvaru, Henrikam Sedinam panākot rezultātu 2:1. Trešajā periodā Kriss Higinss izlīdzināja rezultātu, bet 17 sekundes pirms spēles beigām uzvaras vārtus “Sabres” komandai guva Ristolainens.

Girgenons uz ledus bija 12 minūtes un 20 sekundes. Viņš uzvarēja trijos no deviņiem iemetieniem un veica trīs spēka paņēmienus. Latviešu uzbrucējs otrajā periodā guva savainojumu un devas uz rezervistu soliņu, taču pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas atgriezās uz ledus, lai turpinātu spēli.

Šobrīd “Sabres” ir aizvadījusi 14 spēles, kurās gūtas sešas uzvaras un ciesti astoņi zaudējumi. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs 10. novembrī, izbraukumā spēlējot ar Tampabejas “Lightning”.