Girgensona pārstāvētā NHL līdervienība Bufalo «Sabres» uzvar Detroitā

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien Detroitā ar 2:0 uzveica vietējo "Red Wings" un ieņem pirmo vietu gan Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferencē, gan līgas kopvērtējumā, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus gan neguva.

Laukumā Girgensons bija 16 minūtes (16:04), pa vārtiem nemeta, bet veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Zemgus šosezon 12 spēlēs ir guvis vienus vārtus un iekrājis trīs rezultatīvas piespēles.

Detroitas "Red Wings" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bufalo klubu otrajā trešdaļā vadībā izvirzīja Džeiks Makkeibs, bet otros vārtus otrā perioda sākumā guva Sems Reinharts. "Sabres" vārtus neskartus nosargāja 41 metienu atvairījušais Linuss Ulmarks, sagādājot "Red Wings" septīto zaudējumu pēc kārtas.

Pēc divu spēļu izbraukuma "Sabres" hokejisti atgriežas Bufalo, kur pirmdien tiksies ar Arizonas "Coyotes".