Čehijas hokejisti sagādā graujošu zaudējumu norvēģiem

Čehijas valstsvienība ceturtdien Maskavā ar 7:0 ļoti pārliecinoši pieveica Norvēģijas hokeja izlasi Latvijas pārstāvētajā grupā pasaules čempionātā, liecina organizatoru informācija. Dienas otrā spēlē grupā vēlāk tiksies Dānijas un Krievijas izlases.

Čehi jau pirmajā trešdaļā panāca 3:0 pārsvaru, bet otrajā periodā iemeta vēl četrus vārtus. Divus vārtus guva Lukašs Kašpars, savukārt vārtos nepārspēts palika 26 metienus atvairījušais Dominiks Furhs, kurš jau otrajā spēlē čempionātā neielaida nevienu ripu.

Apakšgrupā Čehija ir līdere ar 11 punktiem četrās spēlēs un trīs punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem zviedriem. Krievijas izlase gan apsteigs zviedrus, ja spēs pieveikt Dānijas hokejistus.

Savukārt dienas pirmajā spēlē Sanktpēterburgā ASV ar 4:0 pārspēja Francijas hokejistus. Ceturtdien spēlēs arī Kanāda un Vācija.

Latvijas izlase līdzšinējās četrās spēlēs zaudēja Zviedrijai pagarinājumā (1:2) un Čehijai pēcspēles metienos (3:4), kā arī palika tukšā pret Krieviju (0:4) un piekāpās Šveicei (4:5).

Grupas turnīra turpinājumā Latvijas izlasei vēl atlikušas spēles piektdien pret Dāniju, sestdien pret Kazahstānu un 17.maijā pret Norvēģiju. Otrā grupā Sanktpēterburgā spēlē Baltkrievija, Kanāda, Somija, ASV, Slovākija, Francija, Vācija un Ungārija. Ceturtdaļfinālā tiks katras grupas četras spēcīgākās komandas.