Bufalo «Sabres» hokejisti NHL pārtrauc septiņu zaudējumu sēriju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 2 mēnešiem.

Teda Nolana trenētā Bufalo "Sabres" otrdien viesos pēcspēles metienos ar 2:1 uzvarēja Bostonas "Bruins" vienību, pārtraucot septiņu zaudējumu sēriju nacionālajā hokeja līgā (NHL), informē organizatori.

Viesiem traumas dēļ joprojām nevar palīdzēt Latvijas hokejists Zemgus Girgensons, kurš februāra beigās guva kājas savainojumu, kad viņam trāpīja pretinieka spēcīgi mestā ripa.

"Sabres" labā pamatlaikā vārtus guva somu aizsargs Rasmuss Ristolainens, kuram tas bija piektais precīzais metiens sezonā, bet pēcspēles metienos uzvaru nodrošināja Tailera Enisa realizētais "bullītis".

Bostonas klubs pirmajā periodā pēc Loui Eriksona gūtajiem vārtiem atklāja rezultātu, bet spēles 42. minūtē Ristolainens atjaunoja neizšķirtu. Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts Bufalo kluba zviedru vārtsargs Anderss Lindbeks, kurš atvairīja 44 no 45 metieniem.

"Sabres" pēdējo reizi bija uzvarējuši 26. februārī. Nolana trenētā komanda otrdien tika pie 20. uzvaras šosezon 70 aizvadītās spēlēs, taču ar 47 punktiem joprojām ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un visā līgā.

Girgensons šosezon ir piedalījies 61 spēlē, gūstot 15 vārtus un atdodot 15 rezultatīvas piespēles. Viņš ir komandas otrs labākais vārtu guvējs un trešais rezultatīvākais "Sabres" spēlētājs, pēc Tailera Enisa 38 (18+20) un Meta Moulsona 34 (10+24).