Bļugera pārstāvētā Pitsburgas «Penguins» piedzīvo zaudējumu pret «Panthers»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 5 mēnešiem.

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas „Penguins” svētdien savā laukumā piedzīvoja zaudējumu pret Floridas „Panthers”, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Šis bija pirmais mačs pēdējās sešās spēlēs, kurās „Penguins” netika pie punktiem.

Bļugers uz ledus pabija 15 minūtes (15:03), kuru laikā pa vārtiem nemeta. Latvietis šajā spēlē atzīmējās ar pieciem spēka paņēmieniem un neitrālu +/- koeficientu.

Mača ievadā viesi izvirzījās vadībā, tomēr pusotras minūtes laikā „Penguins” rezultātu izlīdzināja. Perioda vidū atkal vadību atguva „Panthers”. Otrā trešdaļa noslēdzās bez vārtu guvumiem, bet pēdējās divdesmit minūtēs Floridas vienība guva vēl divus vārtus.

Pitsburgas „Penguins” – Floridas „Panthers” spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

„Penguins” 42 spēlēs iekrājuši 55 punktus, kas pašlaik dod trešo vietu NHL Austrumu konferencē.

Nākamā spēlē Bļugera vienībai paredzēta otrdien viesos pret Vegasas „Golden Knights”.