Merzļikins atvaira 31 metienu «Blue Jackets» zaudējumā NHL spēlē

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins trešdien atvairīja 31 metienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Kolumbusas "Blue Jackets" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Blue Jackets" viesos ar rezultātu 3:4 papildlaikā zaudēja Ņūdžersijas "Devils" komandai, piedzīvojot trešo neveiksmi pēc kārtas.

Merzļikins tika galā ar 31 no 35 pretinieku metieniem, atvairot 88,6% raidījumu.

Mača gaitā "Blue Jackets" trīs reizes izvirzījās vadībā, tomēr mājinieki allaž spēja atspēlēties, 3:3 panākot 59.minūtē.

Pamatlaikā pa vārtiem viesu rindās guva Džeiks Bīns, Džastins Denfords un Jegors Činahovs, kamēr mājinieku sastāvā precīzi bija Ondržejs Palāts, Dousons Mersers un Luks Hjūzs. Uzvaru "Devils" nodrošināja Timo Maiera gūtie vārti papildlaika trešajā minūtē.

Ņūdžersijas "Devils" - Kolumbusas "Blue Jackets" spēles epizodes

"Blue Jackets" ar 29 punktiem 36 spēlēs ieņem 15. vietu Austrumu konferencē.

Citā spēlē zaudējumu savā laukumā bez savainotā Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona piedzīvoja Bufalo "Sabres" vienība, kas mājās ar 1:4 atzina Bostonas "Bruins" pārākumu.

Mājinieku vienīgos vārtus guva Ēriks Džonsons, bet "Bruins" sastāvā divi precīzi metieni padevās Čārlijam Koilam, bet pa vienam – Meisonam Lorejam un Morganam Gīkī.

"Sabres" ar 32 punktiem 36 spēlēs Austrumu konferencē atrodas 14. pozīcijā, bet Bostonas vienība, kas pārtrauca četru zaudējumu sēriju, ar 46 punktiem 33 mačos ir otrajā pozīcijā.

"Blue Jackets" nākamo spēli aizvadīs piektdien savā laukumā pret Toronto "Maple Leafs", bet dienu vēlāk viesosies pie "Sabres".