Uz maiņu laukumā uznākušais Ondržejs Duda sestdien Bordo panāca slovākiem izlīdzinājumu 1:1 Eiropas čempionāta finālturnīra spēlē pret Velsu.

Duda 61.minūtē saņēma lielisku piespēli soda laukumā, kur viņam bija pietiekama rīcības brīvība, lai ērti ar kreiso kāju ieraidītu bumbu vārtu apakšējā stūrī.

Slovākijas izlase jau puslaika sākumā centās daudz uzbrukt un sist pa vārtiem. Vienā no šādiem triecieniem garām vārtiem sita Roberts Maks.

Dažas minūtes vēlāk laba iespēja nostiprināties vadībā bija velsiešiem, tomēr savu iespēju neizmantoja Garets Beils, pēc kura sitiena ar galvu bumba atsitās pret zemi, tomēr Matušs Kozāčiks vārtos teicami reaģēja lēcienā.

Jau vēstīts, ka Velsu vadībā 10.minūtē izvirzīja komandas līderis Garets Beils.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.