Komandas līdera Gareta Beila vārtu guvums Velsas futbola izlasei sestdien Bordo pilsētā nodrošināja 1:0 pārsvaru pret Slovākiju Eiropas čempionāta finālturnīrā B grupas spēlē. Velsas futbolisti pirmoreiz spēlē Eiropas čempionāta finālturnīrā, kur kā neatkarīga valsts iepriekš nav spēlējusi arī Slovākija.

Beils 10.minūtē trāpīja soda sitienu, noķerot uz pretkustību slovāku vārtsargu Matušu Kozāčiku.

Pirmajiem laba iespēja atklāt rezultātu gan bija Slovākijas futbolistiem, kad 3.minūtē līdz šķietami drošai sitiena pozīcijai tika Mareks Hamšiks, tomēr bumbai ceļu vārtos izklupienā paspēja aizšķērsot Velsas spēlētājs Bens Deiviss.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.