Pēc Solari atlaišanas Zidans atgriežas Madrides «Real» trenera amatā

Zinedins Zidans pēc deviņu mēnešu prombūtnes atgriezās Madrides "Real" galvenā trenera amatā, ko pirmdien zaudēja Santjago Solari, informēja Spānijas futbola klubs. Līgums ar Zidanu noslēgts līdz 2022.gada 30.jūnijam.

Madrides "Real" prezidents Florentino Peress pirmdien vienojās ar kluba valdi par Solari atlaišanu. Sagaidāms, ka jau otrdien Zidans varētu vadīt komandas treniņu un sestdien "Real" viņa vadībā spēlētu nacionālajā čempionātā pret Vigo "Celta".

Bijušā Madrides "Real" pussarga Zidana vadībā komanda trīs gadus pēc kārtas uzvarēja Čempionu līgā, kā arī ieguva Spānijas čempionu laurus 2016./2017.gada sezonā. Zidans darbu "Real" sāka 2016.gada janvārī, un viņam bija labas attiecības ar lielāko daļu spēlētāju, tomēr pērn dažas dienas pēc triumfa Čempionu līgā treneris pavēstīja lēmumu atkāpties.

Solari vadībā Madrides "Real" spēlēja tikai nepilnus piecus mēnešus un piedzīvoja vilšanos Čempionu līgas astotdaļfinālā, zaudējot Amsterdamas "Ajax". Pēc sakāves pret "Ajax" Spānijas karaliskais klubs divreiz zaudēja arī principiālajiem konkurentiem "Barcelona". Spānijas čempionātā "Real" ir trešajā pozīcijā aiz "Barcelona" un Madrides "Atletico". 

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti