FK «Jelgava» pret «Breiðablik UBK» izrauj neizšķirtu un tiek Eiropas līgas otrajā kārtā

FK "Jelgava" ceturtdien ar rezultātu 2:2 nospēlēja neizšķirti pret Islandes “Breiðablik UBK”, līdz ar to nodrošinot komandas dalību UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrajā kārtā, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu atklāja jelgavnieki - meistarīgs bija Daniils Turkovs. Taču jau drīz “Breiðablik UBK” guva atbildes vārtus, un spēles 33. minūtē islandieši savu pārsvaru dubultoja.

Otrais puslaiks bija daudz saspringtāks, un to varēja manīt arī skatītāju tribīnēs, līdz senegālietis Abdulaija Diallo guva vārtus un izlīdzināja rezultātu. Fani gavilēja, tā kā FK "Jelgava" tikšanai UEFA Eiropas līgas otrajā kārtība nepieciešams vien neizšķirts.

Jāatgādina, ka 1. jūlijā Islandē FK "Jelgava" guva uzvaru pār islandiešu komandu ar 3:2, turklāt mājinieki otros vārtus guva kompensācijas laika pēdējā minūtē.

Nākamā spēle Zemgales klubam jau pēc nedēļas, kad pretim stāsies Slovākijas komanda Bratislavas "Slovan".

Jelgavniekiem šī ir trešā Eirokausu sezona pēc kārtas, un iepriekšējā klubam padevās salīdzinoši veiksmīga, jo, četrās spēlēs piedzīvojot tikai vienu zaudējumu, tika pārvarēta viena UEFA Eiropas līgas atlases kārta.

Savukārt “Breiðablik UBK” komanda no Koubavogiras pilsētas ir esošā Islandes vicečempione, kas ko vairāk par valsts čempionāta sudraba medaļām ieguvusi vien 2010. gadā, kad kļuva par čempioni. Komanda līdz šim startējusi trīs Eirokausu sezonās, kādu no kārtām pārvarot tikai 2013./2014. gada UEFA Eiropas līgas sacensībās, kad tik sasniegts trešais atlases posms.