Latvijas handbolisti pārliecinoši zaudē norvēģiem pēdējā pārbaudes spēlē

Latvijas valstsvienības handbolisti trešdien Valmierā ar 21:34 pārliecinoši zaudēja Norvēģijas otrajai izlasei pēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta kvalifikācijas izslēgšanas kārtas, informēja Latvijas Handbola federācija. Latvijas izlase gatavojas spēlēm pret Baltkrieviju, kas risināsies 12. un 15.jūnijā.

Laukuma saimniekiem rezultatīvākie bija pa trim vārtiem guvušie Ģirts Lilienfelds un Dainis Krištopāns. Lilienfelds komandai pievienojās otrdien vēlu vakarā un bija ierindā arī spēlē.

Īpaši neveiksmīgas Latvijas izlasei bija pirmā puslaika pēdējās desmit minūtes, kad izdevās gūt tikai vienus vārtus, turpretim norvēģi izcēlās ar sešiem precīziem metieniem un pārtraukumā devās ar 16:10 pārsvaru. Pēc pārtraukuma mājinieku deficīts 37.minūtē sasniedza jau desmit vārtu (12:22) un dažas veiksmīgas epizodes galvenā trenera Uģa Vikštrema vadītajai komandai nepalīdzēja būtiski izmainīt spēles ritējumu.

Abu komandu pirmā spēle dienu iepriekš beidzās neizšķirti 27:27.

Latvijas handbolisti piektdien mēros ceļu uz Minsku, kur svētdien plkst. 17 paredzēta pirmā spēle pret Baltkrieviju. Atbildes mačs notiks 15.jūnijā Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā. Pasaules čempionātam kvalificēsies komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.