U-18 izlases basketbolisti zaudē serbiem otrajā spēlē Eiropas čempionātā

Latvijas U-18 basketbola izlase piektdien Grieķijā ar 64:67 zaudēja Serbijas vienaudžiem un cieta divās spēlēs pirmo neveiksmi Eiropas čempionātā, informēja rīkotāji. Latvijas jaunieši Volosā saglabāja izredzes uz iekļūšanu nākamajā grupu kārtā.

Rezultativitātes līderis Latvijas izlasē ar 20 punktiem bija Kristers Zoriks, bet 12 punktus iekrāja Eduards Hāzners.

Trešās ceturtdaļas vidū Latvijai bija septiņu punktu pārsvars (43:36) un minimālā vadībā galvenā trenera Jāņa Gailīša vadītā komanda bija vēl pēdējā ceturkšņa otrajā minūtē (51:50), taču cīņas galotni labāk aizvadīja serbi, lai gan panākto 11 punktu pārsvaru (64:53) beigās gandrīz izsēja.

Pirmajā spēlē Latvijas izlase uzvarēja Melnkalni (70:61), bet grupu kārtu noslēgs sestdien pret Vācijas vienaudžiem. Grupas trīs labākās komandas iekļūs otrajā grupu kārtā, kur pretendēs uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Eiropas čempionāta medaļnieki kļūs zināmi 2.augustā. Latvijas jaunieši 2007. un 2010.gadā Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas medaļas.