Porziņģis kaldina «Mavericks» panākumu; Bertāna «Wizards» zaudē

Pirmajā spēlē pēc Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigžņu spēles pauzes Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" trešdien ar 115:104 pārspēja Sanantonio "Spurs". Savukārt citā spēlē Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" 112:127 piekāpās Memfisas "Grizzlies", liecina NBA informācija.

Porziņģis spēlēja 34 minūtes (34:03), kuru laikā guva 28 punktus, izcīnīja 14 atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Liepājnieks realizēja divus no pieciem tālmetieniem, deviņus no 12 divpunktu metieniem un četrus no pieciem sodiņiem. Kamēr Porziņģis bija laukumā, "Mavericks" guva par astoņiem punktiem vairāk nekā "Spurs".

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Komandas uzvarā vēl 22 punktus, duci atlēkušās bumbas un tikpat rezultatīvas piespēles pievienoja slovēnis Luka Dončičs.

Tikmēr "Spurs" labā 30 punktus guva Demārs Derouzens.

Spēles pirmo daļu labāk aizvadīja "Spurs", kas puslaikā atradās vadībā ar septiņu punktu pārsvaru (59:52). Dalasas vienība trešajā ceturtdaļā ātri vien pārsvaru sadeldēja, taču izšķirošo izrāvienu veica vien pēdējā spēlēs nogrieznī.

Savukārt citā spēlē Bertāns spēlēja 20 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā tika pie 13 punktiem, divām atlēkušajām bumbām un vienas pārtvertas bumbas. Rūjienietis realizēja trīs no septiņiem tālmetieniem un divus no trim divpunktu metieniem. Ar Bertānu laukumā "Wizards" guva par 13 punktiem mazāk, nekā sameta pretinieki.

Komandas līderis Bredlijs Bīls šajā spēlē guva 21 punktu, bet par punktu mazāk bija Raselam Vestbrukam.

Uzvarētāju labā 29 punktus guva Jons Valančūns.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 19 uzvarām 35 spēlēs ieņem astoto vietu NBA Rietumu konferencē. Savukārt Austrumu konferences 12. vietā ir "Wizards", kas 35 spēlēs uzvarējusi 14 reizes.

Jau ceturtdien "Mavericks" spēlēs ar Oklohomsitijas "Thunder", savukārt dienu vēlāk "Wizards" spēkosies ar Filadelfijas "76ers".