Porziņģim pārbaudes spēlē deviņi punkti un cirkšņa trauma

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” sestdien pārbaudes spēlē pret Bostonas “Celtics” piekāpās ar rezultātu 107:119, liecina kluba informācija. Porziņģis cirkšņa traumas dēļ otrajā spēles puslaikā laukumā neiznāca.

Pēc spēles Porziņģis žurnālistiem atzinis, ka trauma neesot nopietna, taču viņš nepiedalīšoties svētdienas treniņā, lai pilnvērtīgi spētu nospēlēt trešdienas atbildes spēlē pret bostoniešiem. “Godīgi, es nezinu, kad notika. Pirmajā spēles ceturksnī sāka sāpēt un vēlāk palika aizvien sliktāk,” Porziņģi citē “New York Post”.

Kopumā Porziņģis nospēlēja 14 minūtes un 49 sekundes, gūstot deviņus punktus. Viņš realizēja divus no trim tālmetieniem, vienu divpunktu metienu un vienu soda metienu. Latviešu basketbolista kontā arī viena pārtverta bumba, divas kļūdas un viena piezīme.

Rezultatīvākais “Knicks” rindās bija Mindaugs Kuzminsks ar 18 punktiem. Komandas līdera Karmelo Entonija kontā šajā spēlē 15 punkti.