Pirms latviešu NBA dueļa Porziņģa klubam zaudējums, Bertānam - uzvara

Ceturto zaudējumu pēc kārtas piektdien cieta Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks", kas mājās ar 123:131 piekāpās Denveras "Nuggets" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā, turpretim Dāvja Bertāna Sanantonio "Spurs" ar 103:92 uzvarēja Detroitā pret "Pistons".

Porziņģis pirmo reizi NBA spēli sāka sākumsastāvā centra spēlētāja pozīcijā un guva 17 punktus, taču palika zaudētājos pret Denveras kluba centru serbu Nikolu Jokiču, kurš savāca 40 punktu un sasniedza karjeras rezultativitātes rekordu.

Laukumā Porziņģis bija 33 minūtes, trāpīja divus no četriem trīspunktniekiem un piecus no 10 divpunktu metieniem, kā arī vienu no diviem soda metieniem. Porziņģis arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu un bloķēja vienu metienu, kā arī pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja negatīvu +/- rādītāju -3.

"Knicks" 33 punktus nodrošināja Karmelo Entonijs, taču arī viņš atzina, ka komanda spēlēja slikti un tai jāuzlabo aizsardzība. Ņujorkas fani komandai savu neapmierinātību mača beigās pauda ar skaļu ūjināšanu.

Neapmierināts pēc spēles bija Porziņģis, sakot, ka komandai nepieciešama jauna enerģija, lai apturētu pretiniekus jau mača sākumā. "Knicks" katrā ceturtdaļā ielaida vismaz 30 punktu.

Tikmēr Detroitā Bertāns laukumā tika uz maiņu un 11 minūtēs iekrāja piecus punktus, savāca vienu atlēkušo bumbu, pieļāva divas kļūdas un nopelnīja negatīvu +/- rādītāju -6. Bertāns trāpīja vienu no diviem trīspunktu metieniem un vienu no diviem divpunktu metieniem.

"Spurs" līderis Kavai Lenards nodrošināja 32 punktus, bet Detroitas komandā ar 16 punktiem izcēlās Tobiass Hariss.

"Knicks" un "Spurs" basketbolisti abām komandām nākamajā spēlē svētdien tiksies Ņujorkā.