Ņujorkas «Knicks» treneris: Atspringstiet, ar Porziņģi viss būs kārtībā

Kristapa Porziņģa rezultativitātes kritums pēdējās spēlēs Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) ir dabiska situācija, kam nevajadzētu lieki pievērst uzmanību un vairot spēlētājam stresu, jo izcilas sērijas nav bezgalīgas, par latvieša pārstāvētās Ņujorkas "Knicks" galvenā trenera Džefa Hornačeka teikto otrdien rakstīja "The New York Post".

Sezonā pirmajās 11 spēlēs Kristaps vidēji guva 30,4 punktus ar 51,3 procentu metienu trāpījumu no spēles, turklāt precīzs bija 41,1 procents viņa trīspunktnieku. Savukārt līdz šim pēdējās septiņās spēlēs viņa rādītāji pazeminājās līdz vidēji 21,7 punktiem, 37,5 procentiem metienu precizitātē no spēles un 37,8 procentiem trīspunktu metienos.

Tas nebūt nenozīmē, ka kaut kas nebūtu normāli, uzsvēra Hornačeks. "Atspringstiet, cilvēki, atspringstiet. Ar viņu [Porziņģi] viss būs kārtībā," viņš teica.

"Jo vairāk par to runājam, jo lielāks uz puisi ir spiediens," sacīja treneris. "Ilgus gadus esmu redzējis, ka spēlētājs 10 spēļu sērijā uguņo un viss ir vienkārši, bet tad seko piecas spēles, kurās ir grūti trāpīt grozā. Tas nāk un iet, tādēļ mums nevajadzētu par to daudz satraukties."

Hornačeks uzskata, ka sezonas sākumā Porziņģa paveiktais raisīja iracionālas gaidas, jo no 22 gadus veca basketbolista nevar katrā spēlē gaidīt 30 punktus un 50 procentu precizitāti metienos.

Savukārt Porziņģis savu rezultativitātes nesaista ar kādām veselības vainām vai pretinieku aizsardzības lielāku aktivitāti. Viņaprāt, jācenšas tikt labākās metienu pozīcijās, lai uzbrukumā nebūtu jāpaļaujas uz sarežģītiem metieniem.

Ņujorkas "Knicks" basketbolisti ir aizvadījuši tikai 20 no regulārās sezonas 82 spēlēm, uzvaru un zaudējumu bilanci dalot uz pusēm.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti